Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaEtkinliklerINTHA Worldwide Awards 2024

INTHA Worldwide Awards 2024

Otelcilik sektörünün Türkiye’deki ilk ve tek Uluslararası yarışması “INTHA Worldwide Awards”, geleneksel olarak her sene Aralık ayında düzenlenmektedir.

INTHA Worldwide Awards, önemli bir ihtiyaca dönüşen otelcilik sektörüne yönelik farkındalık ve gündem oluşturmak, bu sayede sektörün Uluslararası alanda gelişimine katkı sağlayarak sektörün daha nitelikli ürün ve hizmetler sunarak toplumsal, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda daha fazla değer yaratmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlenmektedir.

Sektörün başarılı marka ve yöneticilerinin ön plana çıkarıldığı bu ödül töreninde 50’ye yakın kategoride gerçekleşen başvurular, sektörün uzman isimlerinden oluşan jüri üyeleri tarafından incelenmektedir. Kazananların ödülleri “INTHA Worldwide Awards” gecesi kapsamında düzenlenen ödül töreninde takdim edilmektedir.

Sektörde görev alan yönetici ve yer alan markaların katkılarını ön plana çıkartan ve başarıları yücelten “INTHA Worldwide Awards”, dünya standartlarında etik rekabetin ve rakiplere saygı eşiğinin kapılarını aralamaktadır.

Katkılarınızın ve çalışmalarınızın sektöre örnek teşkil ettiğini düşünüyorsanız, “INTHA Worldwide Awards” ‘a sizler de davetlisiniz.

Kimler Katılabilir?

Konaklama hizmeti veren her tip işletme ve bu işletmelerde görev alan işletme ve birim yöneticileri.

Detaylar : www.intha.org

Haber Editörü
Haber Editörühttps://www.turizmworld.com/
Turizm World Media, seyahat endüstrisi ve turizm sektöründe lider olma yolunda bir dijital haber ve bilgi platformudur.

SON HABERLER