Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKÜLTÜR / SANATBeyoğlu’nda yeni bir soluk: Vintyet Kitabevi

Beyoğlu’nda yeni bir soluk: Vintyet Kitabevi

2023 yılından bu yana kitap ve yayıncılık kesimine e-ticaret satış sitemsiyle devam eden Vinyet Kitap Beyoğlu’nda açtığı Kitabevinde tüm okurları ve kitap tutkunlarını bekliyor. Vinyet Kitabevi Beyoğlu’nda Yeniçarşı Caddesi 60 numaralı yerleşkede hizmet vermeye hazırlanıyor. Eylül ayında açılacak kitabeviyle ilgili yapılan yazılı açıklamada şunlara yer verildi:

Vinyet Kitap olarak 2023 yılında kitap ve yayıncılık kesimine e-ticaret satış sitemizi kurarak merhaba dedik. Şimdilerde ise uzun yıllardır hayalini kurduğumuz kitabevimizi Beyoğlu’nda açmanın heyecanı ve memnunluğunu yaşıyoruz.

Aslında uzun yıllardır yayıncılık dalının kurumsal ve bağımsız lakin alanında nitelikli işler yapmış yayınevi, kitabevi ve dağıtımcılarda emek vermiş bizler artık bilgi ve deneyimlerimizi hem bölüme hem de kitap severlere aktarmak için hazırız. Bu sebeple Vinyet Kitap ismimizin altında evvel kitabevimizin ismi olan Vinyet Kitabevi ve Eylül ayında faaliyete geçecek Vinyet Kitap yayınlarıyla okurlarımızın karşısına çıkıyoruz. Kitabevimizde nitelikli yayınevlerinin kitaplarını bulabileceğiniz, keyifle ve rahatlıkla kitapları inceleyebileceğiniz birebir vakitte alternatif okumalar yapacak kitaplar bulabileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Maksadımız ileride hem kitabevimizi kalıcı ve okurların bulmak istedikleri kitapları rahatlıkla bulabildiği bir yere dönüştürmek hem de yayıncılık alanında nitelikli ve okurları kültürel-entelektüel manada tatmin edecek metinler yayınlamak olacak.


Kaynak : Cumhuriyet.com
Haber Editörü
Haber Editörühttps://www.TurizmWorld.com/
Turizm World Media, seyahat endüstrisi ve turizm sektöründe lider olma yolunda bir dijital haber ve bilgi platformudur.

SON HABERLER