Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKurumsalMelih Kayacık Kimdir?

Melih Kayacık Kimdir?

Melih Kayacık, 1984 yılında İzmir’de doğmuştur. Eğitim hayatına Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nde başlamış ve 2006 yılında mezun olmuştur. Kariyerine Tansaş’ta Mağaza Müdür Yardımcısı olarak adım atan Kayacık, daha sonra 2008 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesi Bütçe Şube Müdürlüğü’nde göreve başlamıştır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde çalışırken, Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ve İç Kontrol Şube Müdürlüğü’nün kuruluş aşamalarında aktif rol almıştır. Bu süreçte, kurumun stratejik planı, performans programı, kamu iç kontrol standartları eylem planı, kurumsal risk analizi ve yönetimi süreçlerinde görev almıştır.

2019 yılında kurulan Turizm Şube Müdürlüğü’nde Müdür olarak atanmıştır ve yaklaşık 5 yıldır bu görevi başarıyla sürdürmektedir. Bu süre zarfında, İzmir’in turist yoğunluğu olan bölgelerinde 7 adet turizm bilgilendirme ofisinin açılması, Visit İzmir uygulamasının hayata geçirilmesi, Turuncu Çember projesinin başlatılması ve kentin uluslararası turizm kuruluşlarına üyeliği gibi birçok projede ekibiyle birlikte önemli roller üstlenmiştir.

Melih Kayacık, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Haber Editörü
Haber Editörühttps://www.turizmworld.com/
Turizm World Media, seyahat endüstrisi ve turizm sektöründe lider olma yolunda bir dijital haber ve bilgi platformudur.

SON HABERLER