Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaTURİZMSeyahat AcenteleriEda Özgür Ejder Turizm'in maksatlarını paylaştı

Eda Özgür Ejder Turizm’in maksatlarını paylaştı

Yurt dışı rotalarınız hakkında bilgi alabilir miyiz ?

Halen Güney Amerika, Asya ve Afrika kıtasındaki turistik destinasyonlara cinsler düzenliyoruz.Özellikle son yıllarda bu rotalara düzenlediğimiz cins sayısını ve kişi kapasitesini arttırdık ve rotalarımıza yenilerini ekledik.Kaşif ruhlu gezginleri yeni rotalar ile buluşturmaya devam ediyoruz.Takipçilerimiz bizden her an yeni bir rota için çeşit duyurusu alabilirler.

Yurt dışı tipleri tercih eden turistlerin tercihleri ne istikamette evriliyor ?

Öğrenme ve yeni yerler görme dileği hiç bitmeyen çok kaliteli bir gezgin kümemiz var.Bu kitle daima yenilik istiyor.Bizde programlarımızı bu tarafta yeniliyor ve daima gelişiyoruz.Müşterilerimiz genel olarak kültür turizmi, birden fazla ülke görme ve gidilen ülkede de birden fazla kent görme arsuzu ile seyahat ediyor.Böylesi seçkin bir müşteri kitlemizin olması bizi ayrıyeten memnun ediyor.Onların talepleri doğrultusunda Ejder Turizm olarak bizlerde kendimizi yeniliyoruz.

2024 yılı operasyonunuz nasıl gidiyor ? Amaçlarınızı yakalayabildiniz mi ?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde 20. Yaşımızı kutladık. Bu kutlamada aslında biz amaçlarımıza ulaşmanın sevincini de kutlamıştık.2024 yılı temmuz ayı prestijiyle gayemizin 2 katına çıktık.Bu epey gurur verici bir tablo.Bu muvaffakiyetin altında grup ruhu anlayışı yatıyor.Ekibimiz birbirine çok bağlı ve harika bir ahenkle çalışıyor.Keza gezginlerde tercihleri ile büyümemizde çok büyük etken.Sunduğumuz kaliteli hizmet ve geniş eser portföyümüz bizi bu noktaya taşıdı.

Geleceğe yönelik yeni stratejik amaçlarınız neler ?

Sizin de yakından takip ettiğiniz üzere destinasyon ağımızı ve takımımızı daima genişletiyoruz.Buda daima büyümemizi sağlıyor.Şu anda uzak destinasyonlarda Türkiye’de başkanız. Alanımızda liderliğimizi koruyarak müşteri protföyümüzü daha da genişletmeyi hedefliyoruz.Bu bağlamda ; Ağustos ayı prestijiyle Rio De Jenerio, Brezilya ofisimizi açıyoruz. Tüm dünyadan Brezilya’ya gidecek turistler için lokal ofisi olan bir çeşit operatörü olarak hizmet vermekten gurur duyacağız.

Son olarak şunu eklemek istiyorum; Tüm kaşif ruhlu gezginler Ejder Turizm’i takip etmeliler.Gün geçmiyor ki yeni bir yeniliğin altına imza atmayalım yada yeni bir çeşit rotası ile kaşiflerin karşısına çıkmayalım.Bizi izlemeye devam etsinler…

Kaynak : HaberTurizm.com

Haber Editörü
Haber Editörühttps://www.TurizmWorld.com/
Turizm World Media, seyahat endüstrisi ve turizm sektöründe lider olma yolunda bir dijital haber ve bilgi platformudur.

SON HABERLER