Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaTURİZMSeyahat / Gezi RotalarıFethiye'de Cümbüşe Doyun: Fethiye'nin En Güzel Gece Kulüpleri ve Barları!

Fethiye’de Cümbüşe Doyun: Fethiye’nin En Güzel Gece Kulüpleri ve Barları!

Fethiye, Ege ve Akdeniz’in buluştuğu harika doğasıyla her göreni büyülüyor! Kendinizi Fethiye’nin serin sularına bıraktınız, hoş yemeklerini yediniz, artık ise sıra gece hayatında eğlenmeye geldi. Pekala Fethiye’de nerede eğlenilir, nerede gece hayatı yaşanır?

Fethiye’nin cümbüş hayatını sizler için derledik.

*Görseller temsili olabilir.

Fethiye’nin En Yeterli Barları ve Kulüpleri Hangileri?

www.maviyolculuk.org

Ege ve Akdeniz’in süper görüntülerini bir ortada bulunduran Fethiye, en tanınan tatil beldeleri ortasında. Sıcak kumsallar, eşsiz koylar, hem doğal hem tarihi hoşluklarla Fethiye seçkin bir tatil fırsatı sunuyor.

Fethiye’de eğlenceli bir gece hayatı yaşamak istiyorsanız Hisarönü ve Paspatur’da bulunan barlar sokağı birinci tercih edeceğiniz yerlerden biri olabilir.

1. Hisarönü Barlar Sokağı

Hisarönü Barlar Sokağı, Fethiye’nin en tanınan gece hayatı noktası. Bilhassa yabancı turistlerin ağır ilgi gösterdiği bu sokakta çok sayıda renkli ve hareketli bar bulmak mümkün!

Gelin Hisarönü’nün en tanınan barlarına göz atalım.

2. Time Out Club

Hisarönü Barlar Sokağı’ndaki Time Out Club, bilhassa Türk tatilcilerin tercih ettiği bir gece kulübü. Gece yarısından sonra cümbüşü artan kulüpte karaoke ve dansla eğlenebilir, çeşitli kokteylleri deneyebilirsiniz.

Adres: Ölüdeniz, Cumhuriyet Cd. No:23, 48340 Fethiye/Muğla

Çalışma Saatleri: 17:00 – 02:00

3. Paspatur Barlar Sokağı

Fethiye’nin Hisarönü Barlar Sokağı’na alternatif olan bu sokak,  daha az gürültü olmasına karşın hayli eğlenceli. 

Paspatur Çarşı, gece olunca yerini birbirinden renkli cümbüş yerlerine bırakıyor! Paspatur Barlar Sokağı, bilhassa gençlerin favorisi.

4. Deep Blue Bar

Paspatur Barlar Sokağı’nın en tanınan barı Deep Blue. Yabancı alkol çeşitliliğiyle ve birbirinden farklı kokteylleriyle konuklarına eğlenceli bir tecrübe sunuyor. “Bir Fethiye klasiği” diye anılan Deep Blue, vakit zaman canlı müziklerle çoşuyor!

Adres: 27 Hamam Sokak, Paspatur, 48300 Fethiye/Muğla

Çalışma Saatleri: 12:30 – 03:00

5. Kum Saati

Fethiye Marina yakınlarında bulunan Kum Saat’ine ulaşım hayli kolay. Bilhassa elektronik müzik sevenlerin tercih ettiği yer, ayrıyeten bahçesinde de konuklarını ağırlıyor.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Paspatur Hamam Sokak No:45 Fethiye/Muğla

Çalışma Saatleri: 12.00-02.00

Telefon: 0543 954 4867

6. Boğa Pub Fethiye

Kokteylleri ve nezih ortamıyla Boğa Pub, Fethiye’nin en favori yerlerinden biri. Canlı müzik eşliğinde arkadaşlarınızla eğlenebilir, gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz.Adres: Cumhuriyet, 45. Sk. No:3, 48300 Fethiye/Muğla

Çalışma Saatleri: 03.00’e kadar

7. Barrumba Bar

Ölüdeniz’de bulunan Barrumba bar, ilçe merkezine yaklaşık 13 km uzaklıkta. Haftanın belli günlerinde özel aktivitelerin yapıldığı Barrumba Bar, pop müzik eşliğinde eğlenebileceğiniz bir mekan.

Adres: Ölüdeniz Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi 48340 Fethiye/Muğla

8. Zombie Bar

Hisarönü’nde bulunan Zombie Bar, ilkçe merkezine 10 km uzaklıkta. Zombie Bar, bilhassa sıra dışı konsepti ve dizaynıyla dikkat çekiyor. 

Adres: Ölüdeniz Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:46 Fethiye/Muğla

9. Joseph’s Bar

Tatilinizde sporla alakalı etkinliklerden geri kalacağınızı kim söyledi? Joseph’in yerinde her türlü spor aktivitesini izleyebilir, ayrıyeten yemeklerin tadını da çıkarabilirsiniz.Adres: Foça, 996. Sk. No:2, 48300 Fethiye/Muğla

10. Mejnun Bar

Marinanın karşısında yer alan Mejnun’a ulaşım hayli kolay. tanınan Türkçe müzikler eşliğinde dans edebileceğiniz, yer epeyce eğlenceli bir ortama sahip. Bilhassa gençlere hitap eden Mejnun’un menüsünda alkollü ve alkolsüz içecekler bulunuyor.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi 39. Sokak No:16 Fethiye/Muğla

Çalışma Saatleri: 04.00’e kadar

Kaynak : Onedio.com

Haber Editörü
Haber Editörühttps://www.TurizmWorld.com/
Turizm World Media, seyahat endüstrisi ve turizm sektöründe lider olma yolunda bir dijital haber ve bilgi platformudur.

SON HABERLER