Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaTURİZMSürdürülebilir TurizmBonus Parkorman, Doğuş Grubu ve Garanti BBVA İşbirliğiyle Hayata Geçiyor

Bonus Parkorman, Doğuş Grubu ve Garanti BBVA İşbirliğiyle Hayata Geçiyor

Bonus Parkorman, kültür, sanat, gastronomi ve spor gibi çeşitli etkinliklerle dolu bir sosyal yaşam alanı olmayı amaçlıyor. Maslak’ta düzenlenen lansman toplantısında, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nafiz Karadere, doğal ve sürdürülebilir dengeyi korumanın onlar için büyük önem taşıdığını belirtti.

Dünya Gazetesi’nin Haberine göre; Bonus Parkorman, Doğuş Grubu ve Garanti BBVA işbirliğiyle hayata geçiyor

Toplantıda konuşan Nafiz Karadere, “Doğal ve sürdürülebilir dengeyi korumayı iş yapma anlayışımızın merkezine aldık. Bonus Parkorman, bu çabalarımızın somut bir örneği olarak karşınızda. İstanbul’un kalbinde, doğayla iç içe ve yenilikçi bir yaşam alanı sunuyoruz. Geçmişte belirlediğimiz hedeflerin gerçeğe dönüştüğünü görmek bizim için büyük bir mutluluk kaynağı,” dedi.

Doğa dostu rehabilitasyon

Nafiz Karadere, yeşil alanların ve ormanların yaşam için taşıdığı büyük değere vurgu yaparak, rehabilitasyon işlemlerinin bu prensibe uygun olarak gerçekleştirileceğini belirtti. “Parkorman’da yeni yapılaşmaya izin vermeyeceğiz, sadece mevcut olanı doğaya saygılı bir şekilde onaracağız ve koruyacağız. Bu sözü tutarak, doğanın ahengini bozmadan, sadece mevcut olanı iyileştirerek Bonus Parkorman’ı İstanbul’a armağan ediyoruz. Parkorman, doğanın kalbinde kültür, sanat, gastronomi, spor ve eğlenceyi bir araya getiren bir sosyal yaşam alanı olarak tasarlandı. 21 yapının bir araya gelmesiyle oluşacak Bonus Park ile, yurt dışındaki benzerlerinden daha kapsamlı bir yaşam merkezi oluşturmayı ve bu alanı 2025 kış sezonunda hizmete açmayı hedefliyoruz,” dedi.

Yeni değerli faaliyetler eklendi

Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ, büyük ve güçlü kurumların toplumsal sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini vurguladı. “Bugün Parkorman’la, destek verdiğimiz değerli faaliyetlere bir yenisini ekliyoruz. Bu projede bizim için önemli unsurlar, çevre ve sürdürülebilirlik gibi konular yer alıyor. Bütün bu unsurlar, projeyi bizim için çok değerli kılıyor. Böyle bir projeye ortak ve paydaş olmak bizim için büyük bir mutluluk,” diye konuştu.

Haber Editörü
Haber Editörühttps://www.TurizmWorld.com/
Turizm World Media, seyahat endüstrisi ve turizm sektöründe lider olma yolunda bir dijital haber ve bilgi platformudur.

SON HABERLER